top of page

Життєве кредо:

Всі перемоги починаються з перемоги над собою.
Творче кредо:
Мудра людина вимагає спочатку від себе,
а потім від інших.
Педагогічне кредо:
Керувати - означає вести до успіху інших.
Педагогічий стаж: 
38 років.
Стаж роботи на посаді завідувача:
28 років.
Освіта: 
Повна вища педагогічна.

 

Я часто чую запитання: "Чи легко бути завідувачем дошкільного закладу?" Відповідь проста - Не легко, тому що  одна посада поєднує в собі виконання багатьох функцій. Я і наставник і вихователь - методист і заступник завідувача  господарства і співробітник дошкільного закладу, який працює із дітьми та їхніми батьками, працівниками закладу. Постійно на видноті і під наглядом сотні зацікавлених очей.
Завідувач ДНЗ - взірець для наслідування своїх педагогів, від мого ставлення до роботи залежить і ставлення працівників дошкільного закладу до педагогічного і виховного процесу.
Забезпечуючи системну освітню та адміністративно-господарську роботу ДНЗ, усвідомлюючи свою роль у колективі, я як завідувач дошкільного закладу маю бути професійно компетентною із різних питань діяльності закладу:
 - вміти вибирати інформацію та структурувати її;
 - вміти прогнозувати  шляхи розвитку закладу;
 - мобільно реагувати на ситуацію, приймати відповідне рішення;
 - приймати нетрадиційні управлінські рішення;
 - прораховувати наслідки виконання ухвалених управлінських рішень.
Компетентність завідувача ДНЗ є сукупністю необхідних для ефективної професійної діяльності системних науково-філософських, суспільно-політичних, психолого-педагогічних, предметних та соціально-функціональних знань і умінь, відповідних особистісних якостей.
bottom of page